Nowe szlabany parkingowe firmy CAME

Nowe szlabany parkingowe firmy CAME

Marka CAME wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele szlabanów przystosowane do zastosowania przy przejazdach o dużym natężeniu ruchu.

Szlaban parkingowy CAME LS4 przeznaczony jest dla przejazdów o szerokości do 3,8 m. Model ten wykorzystuje ramię aluminiowe z gumą ochronną o dł. 4050 mm, pozwalające na instalację oświetlenia LED (czerwono-zielone) na ramieniu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zastosowania lampy KLT na kopule szlabanu, która również może pełnić funkcję semafora. Obudowa została wykonana ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo w kolorze RAL 7024.

Kolejnym nowym rozwiązaniem jest szlaban parkingowy CAME LT4 przeznaczony dla przejazdów o szerokości do 4 m. W przypadku tego urządzenia wykorzystuje się ramię aluminiowe płaskie o dł. 4200 mm. Dodatkowo zastosować możemy gumy ochronne oraz listwę LED w kolorze białym do montażu pod gumą. Obudowa wykonana jest ze stali ocynkowanej, lakierowana w kolorze RAL 2004.

Główną zaletą nowych modeli szlabanów CAME jest silnik, zasilany napięciem 24 V D.C., wbudowana centrala sterująca z wyświetlaczem i technologią CAME Connect, krótki czas otwarcia 2-6 sekund. Oba urządzenia zostały przetestowane pod kątem intensywnej pracy do 300 cykli na godzinę i MCBF na poziomie 1,5 mln cykli.

Dużym atutem nowych szlabanów jest także szeroka gama akcesoriów dodatkowych dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa oraz możliwość lakierowania obudowy na indywidualny kolor RAL.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.