Systemy parkingowe Gliwice

Systemy parkingowe Gliwice – solidna konstrukcja i wieloletnia niezawodność

Z każdym rokiem wzrasta liczba kierowców, którzy korzystają z automatycznych systemów parkingowych w Gliwicach i pozostałych miastach w Polsce. Rozwiązania te umożliwiają zdalne otwieranie szlabanów parkingowych, co z kolei przekłada się na stałą kontrolę dostępu do miejsc parkingowych zarówno na parkingach prywatnych (m.in. na osiedlach mieszkaniowych), jak i na terenach zakładów pracy lub w pobliżu galerii handlowych. Rozwiązuje to wiele problemów, związanych chociażby z wjazdem na prywatny teren przez nieupoważnione pojazdy.

W F.H.U. Koralewscy od wielu lat dostarczamy naszym klientom profesjonalne systemy parkingowe w Gliwicach, Katowicach oraz innych miastach na terenie województwa śląskiego. Nasze rozwiązania umożliwiają tworzenie parkingów bezobsługowych, co w dłuższej perspektywie czasu pomaga w optymalizacji, usprawnieniu, a nawet obniżeniu kosztów pracy parkingu. Proponujemy sprawdzone systemy takich marek jak CAME, Nice oraz Roger, które świetnie sprawdzają się na dużych osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu galerii handlowych, biurowców i parkingów komercyjnych, gwarantując wieloletnią, niezawodną pracę w każdych warunkach.

Systemy parkingowe Gliwice dla lepszej optymalizacji przestrzeni i zarządzania ruchem

Tym, co wyróżnia nowoczesne systemy parkingowe Gliwice, jest przede wszystkim wyjątkowa funkcjonalność tego typu rozwiązań, która sprawia, że można je stosować na szeroką skalę zarówno na terenie obiektów użyteczności publicznej, jak i w pobliżu prywatnych obiektów komercyjnych oraz zakładów pracy. Co ważne, systemy te są proste w montażu – nie ma konieczności prowadzenia przewodów komunikacyjnych po całym terenie parkingu, w efekcie czego instalacja jest szybka, łatwa i korzystna cenowo.

Z punktu widzenia właściciela parkingu inwestycja w system parkingowy Gliwice niesie za sobą szereg korzyści, takich jak m.in.:

 • efektywność czasowa – systemy parkingowe pozwalają na lepsze zarządzanie czasem poprzez zapewnienie szybkiego dostępu do miejsc parkingowych;
 • optymalizacja przestrzeni – wybór odpowiedniego systemu parkingowego to świetny sposób na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni i minimalizacja strat związanych z nieefektywnym parkowaniem;
 • zarządzanie ruchem – systemy parkingowe Gliwice zmniejszają korki na drodze i usprawniają przepływ pojazdów na parkingu;
 • poprawa bezpieczeństwa – dobierając odpowiedni system, właściciele parkingu mogą zwiększyć bezpieczeństwo klientów oraz ich pojazdów poprzez stały monitoring, oświetlenie miejsc parkingowych oraz kontrolę dostępu;
 • zwiększenie przychodów – systemy parkingowe Gliwice zapewniają dodatkowy przychód operatorom parkingu, m.in. poprzez wprowadzenie opłat za parkowanie oraz możliwość oferowania usług dodatkowych, np. rezerwacji miejsca parkingowego.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem i montażem systemów parkingowych w Gliwicach zapraszamy do kontaktu z doradcami, którzy udzielą szczegółowych informacji na temat rozwiązań dostępnych w naszej ofercie.

 

 1. Jednostka szlabanowa GARD
 2. Płyta sterujaca
 3. Ramie aluminiowe
 4. Naklejki odblaskowe
 5. Listwa świecąca
 6. Lampa ostrzegawcza
 7. Kolumna pod fotokomórki
 8. Fotokomórki
 9. Stała podpora ramienia
 10. Pętla indukcyjna
 11. Wspornik montażowy fotokomórki
 12. Czytnik kart
 13. Kolumna pod czytnik