Blokady parkingowe Katowice

Blokady parkingowe Katowice – sprawdzona alternatywa dla zaawansowanych systemów parkingowych

Tempo wzrostu liczby zarejestrowanych nowych samochodów z roku na rok jest coraz wyższe. Tak dynamiczny rozwój branży motoryzacyjnej sprawia, że wprowadzanie na rynek rozwiązań usprawniających funkcjonowanie przestrzeni parkingowych w niektórych miejscach staje się wręcz koniecznością. Przykładem tego są blokady parkingowe Katowice, które umożliwiają zabezpieczenie wjazdu lub miejsca parkingowego przed dostępem dla nieuprawnionych pojazdów, m.in. w okolicy przestrzeni biurowych lub instytucji państwowych.

Tym, co charakteryzuje te rozwiązania, jest przede wszystkim użyteczność, łatwość montażu oraz wytrzymałość. Blokady parkingowe Katowice są również uniwersalne i wygodne podczas użytkowania, co wpływa na utrzymanie płynności ruchu w obiektach parkingowych.

 

Blokady parkingowe Katowice – jaką wybrać?

Chcąc sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta, rynek bram parkingowych jest szeroki i mocno zróżnicowany. Do dyspozycji klientów pozostają blokady mechaniczne i automatyczne, które oferują wysoki poziom komfortu i funkcjonalności. Biorąc pod uwagę konstrukcję, blokady parkingowe Katowice można podzielić na: 

  • blokady parkingowe  na zamek, które przeznaczone są głównie do odgradzania i zabezpieczania miejsc parkingowych, deptaków oraz prywatnych wjazdów. Konstrukcje te dostępne są w wersji stałej, składanej oraz aktywnej;
  • blokady parkingowe na klucz, które posiadają elementy odblaskowe, przez co są bardzo dobrze widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy;
  • gumowe separatory, które wyznaczają miejsca parkingowe;
  • pionowe słupki uchylne, które wykonane są z giętkiego i miękkiego materiału;
  • blokady parkingowe na pilota, które obsługiwane są w sposób zautomatyzowany.

 

Automatyczne blokady parkingowe Katowice – korzyści z ich użytkowania

Zalet wynikających z użytkowania automatycznych blokad parkingowych jest wiele. Na szczególną uwagę zasługują tu względy bezpieczeństwa oraz wygody, które przekładają się na:

  • zwiększoną kontrolę dostępu miejsc parkingowych, co ogranicza ryzyko korzystania z nich przez osoby niepowołane;
  • zwiększony komfort użytkowania systemów sterowanych przy użyciu pilota. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby blokada została podniesiona lub opuszczona;
  • ograniczenie potencjalnych sporów spowodowanych zajęciem jednego miejsca parkingowego przez kilka osób;
  • lepsze gospodarowanie przestrzenią parkingową;
  • oszczędność czasu, ponieważ uruchomienie blokady parkingowej nie wymaga wychodzenia z samochodu.

 

Blokady parkingowe Katowice w F.H.U. Koralewscy – sprawdzony wybór na lata

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem infrastruktury drogowej i miejskiej są blokady parkingowe w formie barierek oraz słupków, które umożliwiają kontrolę dostępu do parkingu lub wyznaczonych miejsc parkingowych. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych blokad parkingowych Katowice, które dostępne są w kilku wariantach – jako blokady ręczne, blokady automatyczne UNIPARK oraz automatyczne zabezpieczenia miejsc parkingowych.

Pierwsze z nich występują w m.in. formie słupka, motyla, jeża, litery „Y” oraz słonia. Każdy z tego typu produktów jest wygodny podczas użytkowania, a także posiada zamknięcie na klucz lub kłódkę. Jeżeli chodzi o modele UNIPARK, to te posiadają specjalne siłowniki umożliwiające sprawne odblokowywanie i blokowanie indywidualnych miejsc parkingowych. 

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są tworzone z myślą o wieloletniej trwałości i wytrzymałości. Dzięki temu, niezależnie od tego, czy wybieramy prostą blokadę ręczną, czy zaawansowany system automatyczny, możemy mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne i pozwalający na rozwiązanie wszelkich problemów z parkowaniem samochodu.

W przypadku dodatkowych pytań na temat blokad parkingowych Katowice zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w F.H.U. Koralewscy.