Systemy parkingowe Katowice

Systemy parkingowe Katowice – nowatorskie rozwiązania zgodne ze standardami współczesnej inżynierii systemowej

W dobie technologii cyfrowej firmy i przedsiębiorstwa z branży parkingowej dążą do tworzenia nowatorskich rozwiązań, które usprawniają codzienne funkcjonowanie społeczeństwa. Przykładem tego są systemy parkingowe Katowice, które można określić mianem całkowicie zautomatyzowanych parkingów, działających bez kontroli i nadzoru człowieka. Urządzenia połączone za pomocą specjalnego systemu kompleksowo obsługują cały proces parkingowy, począwszy od wjazdu pojazdu na plac parkingowy, aż do chwili, gdy ten sam samochód go opuści. I chociaż wydawać by się mogło, że głównymi elementami takiego systemu są szlabany oraz bileterki i urządzenia odczytujące bilety parkingowe, to tak naprawdę sercem każdego systemu parkingowego są specjalne programy kontrolujące i rejestrujące funkcjonowanie parkingu.

Systemy parkingowe Katowice – korzyści wynikające z ich posiadania

Wielu właścicieli przestrzeni parkingowych zastanawia się, czy automatyzacja prac związanych z obsługą parkingu jest faktycznie opłacalna i co tak naprawdę daje im takie rozwiązanie. Odpowiedź jest jednak prosta. Po pierwsze, decydując się na taki krok, możemy mieć pewność, że parking będzie bezobsługowy, co oznacza, że będzie mógł działać przez całą dobę bez ingerencji osób fizycznych. Korzystanie z systemu parkingowego Katowice również nie przysparza większych trudności, co jest z kolei sporym udogodnieniem dla osób przyjeżdżających na parking.

Kolejne zagadnienie, o którym warto wspomnieć, to informacje przechowywane w systemie. Biorąc pod uwagę fakt, że w niektórych dniach i godzinach natężenie ruchu na parkingu jest szczególnie duże, właściciele parkingów mogą przygotować się na takie sytuacje, np. poprzez wprowadzenie specjalnych akcji promocyjnych oraz różnych stref godzinowych parkowania. Co więcej, systemy parkingowe monitorują wszystkie awarie i próby ręcznego otwarcia szlabanów, co umożliwia ich sprawną naprawę i konserwację.

Systemy parkingowe Katowice – z jakich rozwiązań można skorzystać?

Na rynku dostępnych jest szereg rozwiązań, które umożliwiają sprawne zarządzanie pracą parkingu. Wśród naszych propozycji dostępnych w F.H.U. Koralewscy znaleźć można wysokiej jakości systemy parkingowe:

 • CAME PKM, które oparte są na systemie segmentu premium. Ich nowatorska konstrukcja sprawia, że wszelkie czynności związane z obsługą i serwisem nie wymagają użycia narzędzi, natomiast samo funkcjonowanie systemu nie wymaga ponoszenia dużych kosztów eksploatacyjnych;
 • DEJW MultiPark, które umożliwiają zarządzanie i kontrolę kilku bileterek, szlabanów oraz terminali wyjazdowych, jak również kilkunastu punktów kasowych – ręcznych lub działających w oparciu o kasy automatyczne.

Systemy te znajdują swoje zastosowanie m.in. na lotniskach, uczelniach, w szpitalach i obiektach handlowych. Każdy z tych systemów parkingowych Katowice składa się m.in. z bileterki, szlabanu i kasy parkingowej, które gwarantują płynny przepływ klientów korzystających z parkingów.

Systemy parkingowe Katowice w F.H.U. Koralewscy – gwarancja wieloletniej niezawodności i funkcjonalności

W F.H.U. Koralewscy od wielu lat świadczymy usługi związane z dystrybucją i montażem systemów parkingowych zarówno na terenie województwa śląskiego, jak i w pozostałych częściach Polski – w województwie lubuskim, świętokrzyskim, łódzkim, mazowieckim, podlaskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim, opolskim, a także w okolicach. Dysponujemy również kilkoma punktami serwisowymi na terenie kraju, w tym serwis systemów parkingowych Katowice, Wrocław, Łódź, Warszawa oraz Gdynia.

Warto również podkreślić, że wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z obowiązującymi standardami inżynierii systemowej, a także nie wymagają specjalnych przygotowań, co wyraźnie skraca i ułatwia ich montaż. Każdy projekt systemu parkingowego jest wyceniany indywidualnie, po uprzednim poznaniu specyfiki obiektu i oczekiwań klienta.

 

 1. Jednostka szlabanowa GARD
 2. Płyta sterujaca
 3. Ramie aluminiowe
 4. Naklejki odblaskowe
 5. Listwa świecąca
 6. Lampa ostrzegawcza
 7. Kolumna pod fotokomórki
 8. Fotokomórki
 9. Stała podpora ramienia
 10. Pętla indukcyjna
 11. Wspornik montażowy fotokomórki
 12. Czytnik kart
 13. Kolumna pod czytnik