Napędy do bram przesuwnych CAME

CAME napęd do bramy przesuwnej – inwestycja w jakość i niezawodność

CAME jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki do bram oraz systemów kontroli dostępu. Ponad 50-letnia obecność na rynku, a także bogate doświadczenie w tworzeniu coraz bardziej zaawansowanych systemów sprawia, że firma cieszy się dużą popularnością wśród klientów stawiających na wysoką jakość produktów, a także ich niezawodność oraz nowoczesność. Szeroki asortyment obejmuje m.in. napędy do bram przesuwnych CAME, systemy kontroli dostępu oraz akcesoria do automatyki domowej.

W F.H.U. Koralewscy nieustannie podążamy za potrzebami naszych klientów i staramy się oferować takie rozwiązania, które będą w pełni odpowiadać na ich potrzeby. Doskonałym tego przykładem są napędy do bram przesuwnych CAME, dostępne u nas w różnych konfiguracjach, zróżnicowanych ze względu na komponenty dodatkowe, jak np. lampy sygnalizacyjne, listwy zębate oraz piloty do napędu. Co ważne, wszystkie napędy do bram przesuwnych CAME, jakie można znaleźć w naszej ofercie, są produktami oryginalnymi i pochodzą z polskiej, oficjalnej dystrybucji.

 

Napęd do bramy przesuwnej CAME – co warto o nim wiedzieć?

Napęd bramy przesuwnej CAME to doskonałe połączenie zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji, efektem czego jest gwarancja wieloletniej niezawodności i żywotności. Dzięki wdrażaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych każda brama przesuwna z napędem CAME działa płynnie i cicho, zapewniając tym samym komfort podczas codziennego użytkowania.

Celem nadrzędnym dla marki CAME jest zapewnienie użytkownikom maksymalnego bezpieczeństwa, w związku z czym każdy napęd do bramy przesuwnej CAME posiada szereg różnego rodzaju funkcji zabezpieczających, takich jak np. czujniki przeszkód monitorujące otoczenie bramy, co zapobiega ewentualnym kolizjom, a także nowatorskie systemy kodowania, które chronią przed dostępem niepowołanych osób.

Wszechstronne zastosowanie i wysoka jakość użytkowania sprawia, że CAME napęd do bramy przesuwnej to bardzo dobry wybór zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Montaż i konserwacja tego typu systemów nie sprawia zwykle większych trudności, co stanowi dodatkową korzyść dla klientów planujących inwestycję w bramę przesuwną.

 

Napęd CAME do bramy przesuwnej – najpopularniejsze modele

Zaangażowanie w rozwój technologii i niezwykła troska o bezpieczeństwo użytkowników sprawia, że CAME jest dziś cenionym partnerem w branży, a jego rozwiązania z przyjemnością proponujemy również naszym klientom w F.H.U. Koralewscy. Wśród tych, które cieszą się tu największą popularnością, wymienić należy:

  • napęd bramy przesuwnej CAME BX Plus w formie samoblokującego siłownika do bram o masie do 400 kg;
  • napęd CAME do bramy przesuwnej BX Strong, który świetnie sprawdza się w przypadku bram przesuwnych o wadze do 800 kg. Napęd posiada system zwalniający bramę z kluczem CAME oraz aluminiowy, solidny korpus;
  • napęd do bramy przesuwnej CAME BXV SAFE, który jest sprawdzonym wyborem do bram o wadze do 400, 600, 800 i 1 000 kg. Intensywność pracy tego napędu wynosi 100%;
  • CAME napęd do bramy przesuwnej BXV MAGNETIC, który również polecany jest do poziomie 100% posiada wyłączniki krańcowe magnetyczne, aluminiowy korpus oraz system zwalniający bramę z kluczem CAME;
  • napęd do bramy przesuwnej CAME BY 3500 T, czyli samoblokujący siłownik do bram o masie do 3 500 kg, z intensywnością pracy na poziomie 50%.

 

Napęd do bramy przesuwnej CAME – opinie

Opinie na temat napędów do bramy przesuwnej CAME są w większości przypadków bardzo pozytywne. Klienci bardzo cenią sobie wysoką jakość wykonania urządzeń, ich niezawodną pracę, łatwą obsługę oraz intuicyjny montaż. Na korzyść działa również cicha praca i płynne działanie napędów, co w dużym stopniu wpływa na komfort podczas codziennego użytkowania.

Użytkownicy napędów do bramy przesuwnej CAME zwracają uwagę również na szeroki zakres funkcji zabezpieczających, które z jednej strony zapewniają bezpieczeństwo im oraz pojazdom, a z drugiej chronią przed niepożądanym dostępem. Ważną kwestią jest tu również wsparcie techniczne oraz dostępność serwisu, dzięki czemu w sytuacjach awaryjnych klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie specjalistów.

W przypadku dodatkowych pytań na temat napędów do bram przesuwnych CAME zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi doradcami.